• Home
  • »
  • News
  • »
  • assam
  • »
  • মহানগৰীৰ গীতা মন্দিৰ প্ৰাংগণত নুনমাটি অসম জাতীয় বিদ্যালয়ৰ স্কাউট ট্ৰুপৰ প্লাষ্টিক বিৰোধী চাফাই অভিযান

মহানগৰীৰ গীতা মন্দিৰ প্ৰাংগণত নুনমাটি অসম জাতীয় বিদ্যালয়ৰ স্কাউট ট্ৰুপৰ প্লাষ্টিক বিৰোধী চাফাই অভিযান

মহানগৰীৰৰ গীতা মন্দিৰ প্ৰাংগণত নুনমাটি অসম জাতীয় বিদ্যালয়ৰ স্কাউট ট্ৰুপৰ প্লাষ্টিক বিৰোধী চাফাই অভিযান

মহানগৰীৰৰ গীতা মন্দিৰ প্ৰাংগণত নুনমাটি অসম জাতীয় বিদ্যালয়ৰ স্কাউট ট্ৰুপৰ প্লাষ্টিক বিৰোধী চাফাই অভিযান

স্কাউটসকলে মন্দিৰ প্ৰাংগনক প্লাষ্টিক মুক্ত কৰিবলৈ চেষ্টা কৰাৰ লগতে প্লাষ্টিক ব্যৱহাৰৰ পৰা হ'ব পৰা প্ৰদূষণ আৰু ভয়াৱহতা সম্পৰ্কে জনসাধাৰণৰ মাজত সজাগতা সৃষ্টি কৰে।

  • Share this:

গুৱাহাটী, ২৩ জানুৱাৰীঃ অসম জাতীয় বিদ্যালয় নুনমাটিৰ স্কাউট ট্ৰুপে আজি মহানগৰীৰ গীতা মন্দিৰ প্ৰাংগণত চাফাই অভিযান চলায়। তেওঁলোকে স্কাউটৰ নীতি পালন কৰি সমাজৰ হকে শ্ৰম আগবঢ়ায়।







উল্লেখযোগ্য যে, স্কাউটসকলে মন্দিৰ প্ৰাংগনক প্লাষ্টিক মুক্ত কৰিবলৈ চেষ্টা কৰাৰ লগতে প্লাষ্টিক ব্যৱহাৰৰ পৰা হ'ব পৰা প্ৰদূষণ আৰু ভয়াৱহতা সম্পৰ্কে জনসাধাৰণৰ মাজত সজাগতা সৃষ্টি কৰে।

Published by:Subham Goswami
First published:

শেহতীয়া বাতৰি