உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • assam
    • »
    • Education Department Notice: শিক্ষক-শিক্ষয়িত্ৰীয়ে ৩ বছৰলৈ কৰিব নোৱাৰিব আন চাকৰিত আবেদন, চৰকাৰৰ নিৰ্দেশনা

    Education Department Notice: শিক্ষক-শিক্ষয়িত্ৰীয়ে ৩ বছৰলৈ কৰিব নোৱাৰিব আন চাকৰিত আবেদন, চৰকাৰৰ নিৰ্দেশনা

    Education Department Notice: নিৰ্দেশনাত এইটোও কোৱা হৈছে যে কোনো চাকৰিয়ালে যদি এই নিৰ্দেশ অমান্য কৰাৰ তথ্য লাভ কৰা হয় তেন্তে কঠোৰ ব্যৱস্থা লোৱা হ'ব।

    Education Department Notice: নিৰ্দেশনাত এইটোও কোৱা হৈছে যে কোনো চাকৰিয়ালে যদি এই নিৰ্দেশ অমান্য কৰাৰ তথ্য লাভ কৰা হয় তেন্তে কঠোৰ ব্যৱস্থা লোৱা হ'ব।

    Education Department Notice: নিৰ্দেশনাত এইটোও কোৱা হৈছে যে কোনো চাকৰিয়ালে যদি এই নিৰ্দেশ অমান্য কৰাৰ তথ্য লাভ কৰা হয় তেন্তে কঠোৰ ব্যৱস্থা লোৱা হ'ব।

    • Share this:
    তিনি বছৰলৈ শিক্ষা বিভাগৰ কোনো চাকৰিয়ালে আন বিভাগত চাকৰিৰ আৱেদন কৰিব নোৱাৰিব৷ ৰাজ্য চৰকাৰে শেহতীয়াকৈ কৰা এক জাননীত এই নিৰ্দেশনা দিয়া হৈছে।  এই নিৰ্দেশনা অনুসৰি শিক্ষা বিভাগত চাকৰি কৰা শিক্ষক বা আন সকলো ৰাজ্য চৰকাৰৰ কৰ্মচীৰীয়া সৰ্বাধিক তিনি বছৰলৈ ৰাজ্য চৰকাৰৰ সমান পদবী বা গ্ৰেডৰ চাকৰিৰ বাবে আবেদন কৰিব নোৱাৰিব।



    এই নিৰ্দেশনাত এইটোও কোৱা হৈছে যে কোনো চাকৰিয়ালে যদি এই নিৰ্দেশ অমান্য কৰাৰ তথ্য লাভ কৰা হয় তেন্তে কঠোৰ ব্যৱস্থা লোৱা হ'ব। ২০২১ৰ ১৫ ডিচেম্বৰতেই এই নিৰ্দেশনা জাৰি কৰা হৈছে।
    Published by:Manjumoni Borah
    First published: