• Home
  • »
  • News
  • »
  • assam
  • »
  • দুৰ্ঘটনাত নিজৰ মুখমণ্ডল জ্বলি যোৱাৰ পিছতো গুৱাহাটীৰ এঞ্জেলিকাই আন্তৰাষ্ট্ৰীয় পৰ্যায়ত জিনিলে বঁটা

দুৰ্ঘটনাত নিজৰ মুখমণ্ডল জ্বলি যোৱাৰ পিছতো গুৱাহাটীৰ এঞ্জেলিকাই আন্তৰাষ্ট্ৰীয় পৰ্যায়ত জিনিলে বঁটা

মুখমণ্ডল জ্বলি যোৱা পিছতো এনে এক প্ৰচিযোগিতাত নিজকে প্ৰতিষ্ঠা কৰাৰ বাবে ভাগ লোৱা দেখি সকলোৰে সমাদৰ লাভ কৰিছিল যুৱতীগৰাকীয়ে ।

মুখমণ্ডল জ্বলি যোৱা পিছতো এনে এক প্ৰচিযোগিতাত নিজকে প্ৰতিষ্ঠা কৰাৰ বাবে ভাগ লোৱা দেখি সকলোৰে সমাদৰ লাভ কৰিছিল যুৱতীগৰাকীয়ে ।

মুখমণ্ডল জ্বলি যোৱা পিছতো এনে এক প্ৰচিযোগিতাত নিজকে প্ৰতিষ্ঠা কৰাৰ বাবে ভাগ লোৱা দেখি সকলোৰে সমাদৰ লাভ কৰিছিল যুৱতীগৰাকীয়ে ।

  • Share this:
গুৱাহাটী (Guwahati)ৰ মহানগৰীৰ উলুবাৰীৰ নিৱাসী এঞ্জেলিকা চাংমাৰ এটি দুৰ্ঘটনাত মুখমণ্ডল জ্বলি গৈছিল । কিন্তু নিজৰ সপোনক মৰিবলৈ নিদি এঞ্জেলিকাই মেলি দিছিল দুপাখি। সেই সপোনৰ পম খেদি ২ বছৰৰ পিছত এঞ্জেলিকা চাংমাই দিল্লীত অংশ ল'লে 'ভিভা ফিটনেছ'ত । এই ভিভা ফিটনেছতে উজ্বলিল এঞ্জেলিকা চাংমা । ভিভা ফিটনেছ উপস্থাপনত ভাৰতীয় চেলিব্ৰিটী ফিটনেছ এৱাৰ্ড ছিজন ৩-ত এঞ্জেলিকা চাংমাই আজুৰি আনিলে ফিটনেছ মডেল ইণ্ডিয়া 2022ৰ বঁটা।

কেইবাখনো দেশৰ প্ৰতিযোগিয়ে অংশগ্ৰহণ কৰা এই প্ৰতিযোগিতাত এঞ্জেলিকা চাংমা অসমৰ একমাত্ৰ যুৱতী যি মিছ ফিটনেছ মডেল ইণ্ডিয়া 2022 হিচাপে পুৰস্কৃত হৈছে । মুখমণ্ডল জ্বলি যোৱা পিছতো এনে এক প্ৰচিযোগিতাত নিজকে প্ৰতিষ্ঠা কৰাৰ বাবে ভাগ লোৱা দেখি সকলোৰে সমাদৰ লাভ কৰিছিল যুৱতীগৰাকীয়ে ।

এই সন্মান লাভ কৰাৰ পিছত এঞ্জেলিকা চাংমা উপস্থিত হয় বৰঝাৰ বিমানবন্দৰত । বিমানবন্দৰত উপস্থিত হোৱাৰ পিছতে তেওঁক ফেশ্বন পৰিচালক ধ্ৰুবজ্যোতি শৰ্মা আৰু আন বহুতো মডেল আৰু শুভকাংশীয়ে আদৰণি জনায় । উল্লেখযোগ্য যে যুৱতীগৰাকীয়ে ভাৰতীয় চেলিব্ৰিটী এৱাৰ্ডৰ দ্বাৰা পুৰস্কৃত হৈ অসমক গৌৰৱাম্বিত কৰে ।
Published by:Manjumoni Borah
First published:

শেহতীয়া বাতৰি