• Home
  • »
  • News
  • »
  • assam
  • »
  • Maharashtra Crisis: হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাই ক'লে- উদ্ধৱ ঠাকৰেও চুটীত অসমলৈ আহিব লাগে, মই দেশৰ সকলো বিধায়কক অসমলৈ আহিবলৈ আমন্ত্ৰণ জনাইছো ...

Maharashtra Crisis: হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাই ক'লে- উদ্ধৱ ঠাকৰেও চুটীত অসমলৈ আহিব লাগে, মই দেশৰ সকলো বিধায়কক অসমলৈ আহিবলৈ আমন্ত্ৰণ জনাইছো ...

ফেডাৰেল ষ্ট্ৰাকচাৰ উলংঘন সন্দৰ্ভত সোধা প্ৰশ্নত অসমৰ মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে এএনআইক কয়, "যদি মই ইয়াত হোটেললৈ অহাৰ ওপৰত নিষেধাজ্ঞা আৰোপ কৰোঁ, তেন্তে ফেডাৰেল ষ্ট্ৰাকচাৰ কি?"

ফেডাৰেল ষ্ট্ৰাকচাৰ উলংঘন সন্দৰ্ভত সোধা প্ৰশ্নত অসমৰ মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে এএনআইক কয়, "যদি মই ইয়াত হোটেললৈ অহাৰ ওপৰত নিষেধাজ্ঞা আৰোপ কৰোঁ, তেন্তে ফেডাৰেল ষ্ট্ৰাকচাৰ কি?"

ফেডাৰেল ষ্ট্ৰাকচাৰ উলংঘন সন্দৰ্ভত সোধা প্ৰশ্নত অসমৰ মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে এএনআইক কয়, "যদি মই ইয়াত হোটেললৈ অহাৰ ওপৰত নিষেধাজ্ঞা আৰোপ কৰোঁ, তেন্তে ফেডাৰেল ষ্ট্ৰাকচাৰ কি?"

  • Share this:
মহাৰাষ্ট্ৰত চলি থকা ৰাজনৈতিক সংকটৰ মাজতে অসমৰ মুখ্যমন্ত্ৰী হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাই কয় যে মহাৰাষ্ট্ৰৰ মুখ্যমন্ত্ৰী উদ্ধৱ ঠাকৰেও ভেকেচনৰ বাবে অসমলৈ আহিব লাগে। "মই দেশৰ সকলো বিধায়কক অসমলৈ আহিবলৈ আমন্ত্ৰণ জনাইছো," তেওঁ কয়, "যদি বিদ্ৰোহী বিধায়কসকল অধিক দিন অসমত থাকে, তেন্তে এয়া মোৰ বাবে ভাল কথা। মই সকলোকে নিমন্ত্ৰণ জনাইছো। মই মুখ্যমন্ত্ৰী উদ্ধৱ ঠাকৰেকো ছুটিত অসমলৈ আহিবলৈ আমন্ত্ৰণ জনাইছো।"

ফেডাৰেল ষ্ট্ৰাকচাৰ উলংঘন সন্দৰ্ভত সোধা প্ৰশ্নত অসমৰ মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে এএনআইক কয়, "যদি মই ইয়াত হোটেললৈ অহাৰ ওপৰত নিষেধাজ্ঞা আৰোপ কৰোঁ, তেন্তে ফেডাৰেল ষ্ট্ৰাকচাৰ কি?" তেওঁ কয়, "যদি মানুহ অসমলৈ আহে আৰু মই সকলো হোটেল বন্ধ কৰি দিওঁ, তেন্তে এই ফেডাৰেল ষ্ট্ৰাকচাৰ কি?"
Published by:Kokil Sarma
First published: