• Home
  • »
  • News
  • »
  • assam
  • »
  • ভ্ৰাম্যমান থিয়েটাৰলৈ অসম চৰকাৰৰ বিশেষ সাহায্য ! ১৭ খন থিয়েটাৰক ১০ লাখকৈ টকা প্ৰদান কৰিলে ৰাজ্য চৰকাৰে...

ভ্ৰাম্যমান থিয়েটাৰলৈ অসম চৰকাৰৰ বিশেষ সাহায্য ! ১৭ খন থিয়েটাৰক ১০ লাখকৈ টকা প্ৰদান কৰিলে ৰাজ্য চৰকাৰে...

ভ্ৰাম্যমান থিয়েটাৰলৈ (Mobile Theatre) অসম চৰকাৰৰ (Assam Govt) বিশেষ সাহায্য। Covid-19ৰ বাবে উদ্যোগটো ব্যাপক লোকচানৰ সন্মুখীন হোৱাৰ দিশলৈ লক্ষ্য ৰাখি চৰকাৰে ১৭খন ভ্ৰাম্যমান থিয়েটাৰক ১০ লাখ টকাকৈ সাহায্য বিতৰণ কৰে। 

ভ্ৰাম্যমান থিয়েটাৰলৈ (Mobile Theatre) অসম চৰকাৰৰ (Assam Govt) বিশেষ সাহায্য। Covid-19ৰ বাবে উদ্যোগটো ব্যাপক লোকচানৰ সন্মুখীন হোৱাৰ দিশলৈ লক্ষ্য ৰাখি চৰকাৰে ১৭খন ভ্ৰাম্যমান থিয়েটাৰক ১০ লাখ টকাকৈ সাহায্য বিতৰণ কৰে। 

ভ্ৰাম্যমান থিয়েটাৰলৈ (Mobile Theatre) অসম চৰকাৰৰ (Assam Govt) বিশেষ সাহায্য। Covid-19ৰ বাবে উদ্যোগটো ব্যাপক লোকচানৰ সন্মুখীন হোৱাৰ দিশলৈ লক্ষ্য ৰাখি চৰকাৰে ১৭খন ভ্ৰাম্যমান থিয়েটাৰক ১০ লাখ টকাকৈ সাহায্য বিতৰণ কৰে। 

  • Share this:
ভ্ৰাম্যমান থিয়েটাৰলৈ (Mobile Theatre) অসম চৰকাৰৰ (Assam Govt) বিশেষ সাহায্য। Covid-19ৰ বাবে উদ্যোগটো ব্যাপক লোকচানৰ সন্মুখীন হোৱাৰ দিশলৈ লক্ষ্য ৰাখি চৰকাৰে ১৭খন ভ্ৰাম্যমান থিয়েটাৰক ১০ লাখ টকাকৈ সাহায্য বিতৰণ কৰে।

মুখ্যমন্ত্ৰী হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাই মন্ত্ৰী বিমল বৰা আৰু বিধায়ক জয়ন্ত মল্ল বৰুৱাৰ উপস্থিতিত ৰাজ্য চৰকাৰৰ তৰফৰ পৰা এই সাহায্য প্ৰদান কৰে। ইয়াৰোপৰি থিয়েটাৰৰ ৯৭৪ গৰাকী কলা-কুশলীক ৫০ হাজাৰ টকাকৈ সাহায্য প্ৰদান কৰে।
Published by:Kokil Sarma
First published: