உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • assam
    • »
    • CM Himanta Biswa Sarma : মাজুলীৰ পৰা উভতিয়েই ব্যস্ত হৈ পৰিল মুখ্যমন্ত্ৰী, ভূটানৰ কনছুলেট জেনেৰেলৰ সৈতে হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাৰ গুৰুত্বপূৰ্ণ সাক্ষাৎকাৰ

    CM Himanta Biswa Sarma : মাজুলীৰ পৰা উভতিয়েই ব্যস্ত হৈ পৰিল মুখ্যমন্ত্ৰী, ভূটানৰ কনছুলেট জেনেৰেলৰ সৈতে হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাৰ গুৰুত্বপূৰ্ণ সাক্ষাৎকাৰ

    CM Himanta Biswa Sarma : মাজুলীৰ পৰা ৰাজধানী দিছপুৰলৈ উভটিল মুখ্যমন্ত্ৰী

    CM Himanta Biswa Sarma : মাজুলীৰ পৰা ৰাজধানী দিছপুৰলৈ উভটিল মুখ্যমন্ত্ৰী

    CM Himanta Biswa Sarma : মাজুলীৰ পৰা ৰাজধানী দিছপুৰলৈ উভটিল মুখ্যমন্ত্ৰী

    • Share this:
    ৰাস পূৰ্ণিমাৰ দিনটোত মাজুলীত এটা দিন আৰু এটা নিশা কটাই ৰাজধানী দিছপুৰলৈ উভতি আহিল মুখ্যমন্ত্ৰী Himanta Biswa Sarma ৷ উভতি আহিয়েই বিভিন্ন চৰকাৰী কাৰ্যসূচীত অংশগ্ৰহণ কৰে মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে ৷ ইয়াৰ মাজতে আজি মুখ্যমন্ত্ৰী ড° শৰ্মাই ভূটানৰ কনছুলেট জেনেৰেল (The consulate general of Bhutan in Guwahati) ফুব শ্বেৰিঙৰ সৈতে এক সৌহাৰ্দ্যপূৰ্ণ সাক্ষাৎকাৰত মিলিত হয়৷

    এই সাক্ষাৎকালত অসম আৰু ভূটানৰ মাজৰ পাৰস্পৰিক স্বাৰ্থজনিত বিভিন্ন বিষয় সন্দৰ্ভত আলোচনা কৰে ৷ দুয়োটা ভৌগোলিক অঞ্চলৰ উন্নয়নমূলক কাৰ্য ব্যৱস্থাসমূহ অটুট ৰাখি এই সম্পৰ্ক অধিক শক্তিশালী কৰিবলৈ দুয়োজন প্ৰতিশ্ৰুতিবদ্ধ বুলি মুখ্যমন্ত্ৰী ড° শৰ্মাই মন্তব্য কৰে ৷
    Published by:Manjumoni Borah
    First published: