உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • assam
    • »
    • Assam H.S. Final Special Exam: ১ অক্টোবৰৰ পৰা হায়াৰ ছেকেণ্ডাৰীৰ চূড়ান্ত বৰ্ষৰ বিশেষ পৰীক্ষা ! চাওক পৰীক্ষাৰ সূচী...

    Assam H.S. Final Special Exam: ১ অক্টোবৰৰ পৰা হায়াৰ ছেকেণ্ডাৰীৰ চূড়ান্ত বৰ্ষৰ বিশেষ পৰীক্ষা ! চাওক পৰীক্ষাৰ সূচী...

    Assam H.S. Final Special Exam: ১ অক্টোবৰৰ পৰা উচ্চতৰ মাধ্যমিক চূড়ান্ত বৰ্ষৰ বিশেষ পৰীক্ষা। অসম উচ্চতৰ মাধ্যমিক শিক্ষা সংসদে জাৰি কৰিলে পৰীক্ষাৰ সূচী। যিসকলে পৰীক্ষাৰ ফলাফলক লৈ সন্তুষ্ট নহয় তেওঁলোকে দিব পাৰিব এই বিশেষ পৰীক্ষা। পৰীক্ষাৰ সময়ত অনুসৰণ কৰা হ'ব সকলো Covid-19 প্ৰট'কল।

    Assam H.S. Final Special Exam: ১ অক্টোবৰৰ পৰা উচ্চতৰ মাধ্যমিক চূড়ান্ত বৰ্ষৰ বিশেষ পৰীক্ষা। অসম উচ্চতৰ মাধ্যমিক শিক্ষা সংসদে জাৰি কৰিলে পৰীক্ষাৰ সূচী। যিসকলে পৰীক্ষাৰ ফলাফলক লৈ সন্তুষ্ট নহয় তেওঁলোকে দিব পাৰিব এই বিশেষ পৰীক্ষা। পৰীক্ষাৰ সময়ত অনুসৰণ কৰা হ'ব সকলো Covid-19 প্ৰট'কল।

    Assam H.S. Final Special Exam: ১ অক্টোবৰৰ পৰা উচ্চতৰ মাধ্যমিক চূড়ান্ত বৰ্ষৰ বিশেষ পৰীক্ষা। অসম উচ্চতৰ মাধ্যমিক শিক্ষা সংসদে জাৰি কৰিলে পৰীক্ষাৰ সূচী। যিসকলে পৰীক্ষাৰ ফলাফলক লৈ সন্তুষ্ট নহয় তেওঁলোকে দিব পাৰিব এই বিশেষ পৰীক্ষা। পৰীক্ষাৰ সময়ত অনুসৰণ কৰা হ'ব সকলো Covid-19 প্ৰট'কল।

    • Share this:
    Assam H.S. Final Special Exam: ১ অক্টোবৰৰ পৰা উচ্চতৰ মাধ্যমিক চূড়ান্ত বৰ্ষৰ বিশেষ পৰীক্ষা। অসম উচ্চতৰ মাধ্যমিক শিক্ষা সংসদে জাৰি কৰিলে পৰীক্ষাৰ সূচী। যিসকলে পৰীক্ষাৰ ফলাফলক লৈ সন্তুষ্ট নহয় তেওঁলোকে দিব পাৰিব এই বিশেষ পৰীক্ষা। পৰীক্ষাৰ সময়ত অনুসৰণ কৰা হ'ব সকলো Covid-19 প্ৰট'কল।

    Published by:Kokil Sarma
    First published: