• Home
  • »
  • News
  • »
  • assam
  • »
  • ধাৰাসাৰ বৰষুণৰ পিছতে ৰাজ্যৰ ৰাজপথত বানৰ তাণ্ডৱ ! যোৰাবাটত পানীত ওপঙিল বিলাসী বাহন. চাওক Video ...

ধাৰাসাৰ বৰষুণৰ পিছতে ৰাজ্যৰ ৰাজপথত বানৰ তাণ্ডৱ ! যোৰাবাটত পানীত ওপঙিল বিলাসী বাহন. চাওক Video ...

ধাৰাসাৰ বৰষুণৰ ফলত অসম-মেঘালয় সীমান্তৰ যোৰাবাট অঞ্চলৰ মাজেৰে যোৱা ৰাষ্ট্ৰীয় ঘাইপথ-৩৭ত প্ৰচণ্ড পানী জমা হৈছে। প্ৰতিবেদন অনুসৰি, এই ঘাইপথটো একাঁঠুতকৈ অধিক পানীৰে ভৰি পৰে।

ধাৰাসাৰ বৰষুণৰ ফলত অসম-মেঘালয় সীমান্তৰ যোৰাবাট অঞ্চলৰ মাজেৰে যোৱা ৰাষ্ট্ৰীয় ঘাইপথ-৩৭ত প্ৰচণ্ড পানী জমা হৈছে। প্ৰতিবেদন অনুসৰি, এই ঘাইপথটো একাঁঠুতকৈ অধিক পানীৰে ভৰি পৰে।

ধাৰাসাৰ বৰষুণৰ ফলত অসম-মেঘালয় সীমান্তৰ যোৰাবাট অঞ্চলৰ মাজেৰে যোৱা ৰাষ্ট্ৰীয় ঘাইপথ-৩৭ত প্ৰচণ্ড পানী জমা হৈছে। প্ৰতিবেদন অনুসৰি, এই ঘাইপথটো একাঁঠুতকৈ অধিক পানীৰে ভৰি পৰে।

  • Share this:
ধাৰাসাৰ বৰষুণৰ ফলত অসম-মেঘালয় সীমান্তৰ যোৰাবাট অঞ্চলৰ মাজেৰে যোৱা ৰাষ্ট্ৰীয় ঘাইপথ-৩৭ত প্ৰচণ্ড পানী জমা হৈছে। প্ৰতিবেদন অনুসৰি, এই ঘাইপথটো একাঁঠুতকৈ অধিক পানীৰে ভৰি পৰে। বহু ঠাইত, গাড়ীবোৰ আবদ্ধ হৈ আছে। ধাৰাসাৰ বৰষুণৰ বাবে, অঞ্চলবোৰত বাস কৰা লোকসকলে যথেষ্ট অসুবিধাৰ সন্মুখীন হৈছে। উল্লেখনীয় যে গ্ৰীষ্মকালতো ইয়াত প্ৰচুৰ পানী জমা হয়, কিয়নো এই অঞ্চলটোৰ গাঁথনি এনেকুৱা যে যদি পাহাৰত বৰষুণ হয়, তেন্তে সেই সকলো পানী তললৈ নামি আহে।

সংবাদ সংস্থা এএনআইয়ে এই ভিডিঅ' শ্বেয়াৰ কৰিছে। ইয়াত আপুনি ৰাষ্ট্ৰীয় ঘাইপথ-৩৭-ত পানী জমা হোৱা দেখিব পাৰে। ধাৰাসাৰ বৰষুণৰ বাবে, ৰাস্তাটো নদীলৈ পৰিণত হৈছে। এখন বগা গাড়ী পানীত ওপঙি থকা দেখা গৈছে। অৱশ্যে, ভিডিঅ'টো চাই, গাড়ীখনৰ ভিতৰত কোনো আছে নে নাই জনা নাযায়। কিন্তু ভিডিঅ'টোত, মানুহৰ উচ্চস্বৰ শুনিব পাৰি।
Published by:Kokil Sarma
First published: