உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • assam
    • »
    • Dipawali 2021 : দীপাৱালীৰ আনন্দই হ'ল কাল, ৰঙিয়াত ফটকাৰ পৰাই ভয়ংকৰ অগ্নিকাণ্ড

    Dipawali 2021 : দীপাৱালীৰ আনন্দই হ'ল কাল, ৰঙিয়াত ফটকাৰ পৰাই ভয়ংকৰ অগ্নিকাণ্ড

     দুমহলীয়া ঘৰটোৰ প্ৰথমতে এটা ভাৰাঘৰত জুই জ্বলে । মুহূৰ্ততে এটি কাপোৰৰ গুডামৰ লগতে আন চাৰিটা ঘৰত জুয়ে চানি ধৰে ।

    দুমহলীয়া ঘৰটোৰ প্ৰথমতে এটা ভাৰাঘৰত জুই জ্বলে । মুহূৰ্ততে এটি কাপোৰৰ গুডামৰ লগতে আন চাৰিটা ঘৰত জুয়ে চানি ধৰে ।

    দুমহলীয়া ঘৰটোৰ প্ৰথমতে এটা ভাৰাঘৰত জুই জ্বলে । মুহূৰ্ততে এটি কাপোৰৰ গুডামৰ লগতে আন চাৰিটা ঘৰত জুয়ে চানি ধৰে ।

    • Share this:
      দীপাৱালীৰ (Dipawali 2021 ) আনন্দ-উল্লাসৰ মাজতে বৃহস্পতিবাৰে নিশা ৰঙিয়াত সংঘটিত হয় ভয়ংকৰ অগ্নিকাণ্ড । ৰঙিয়াৰ শিৱ মন্দিৰ ৰোডৰ অৱসৰপ্ৰাপ্ত শিক্ষক প্ৰসন্ন বৈশ্যৰ ভাৰাঘৰত এই অগ্নিকাণ্ডৰ ঘটনা। কাপোৰৰ গুডামৰ লগতে কেবাটাও গৃহ জুইত জ্বলি ভস্মীভূত হয় ।

      ফটকাৰ জুইৰ ফলত এই অগ্নিকাণ্ড সংঘটিত হয় । এই অগ্নিকাণ্ডত কোটি টকাৰ সম্পত্তি বিনষ্ট হয় । দুমহলীয়া ঘৰটোৰ প্ৰথমতে এটা ভাৰাঘৰত জুই জ্বলে । মুহূৰ্ততে এটি কাপোৰৰ গুডামৰ লগতে আন চাৰিটা ঘৰত জুয়ে চানি ধৰে । লগে লগে দপদপাই জ্বলি উঠে ঘৰ কেইটা । এই অগ্নিকাণ্ডৰ বাবে অঞ্চলটোত এক আতংকময় পৰিবেশৰ সৃষ্টি হয় । ঘৰটোৰ সমীপতে লাগি থকা আন এটা কোঠালৈ জুই বিয়পি যোৱাত কোঠাটোত আবদ্ধ হৈ থকা ব্যক্তি সকলক ৰাইজে উদ্ধাৰ কৰে ।

      ইফালে অগ্নি নিৰ্বাপক বাহিনীৰ গাড়ী কিছু পলমকৈ অহাৰ বাবে ৰাইজ উত্তেজিত হৈ পৰে । ঘটনাস্থলীত উপস্থিত হোৱা আৰক্ষীৰ সৈতে উত্তেজিত একাংশ লোকে তৰ্ক যুদ্ধত লিপ্ত হয় । পিছত অগ্নি নিৰ্বাপক বাহিনীৰ গাড়ীয়ে জুই নুমুৱাবলৈ সক্ষম হয় ।
      Published by:Manjumoni Borah
      First published: