• Home
  • »
  • News
  • »
  • assam
  • »
  • বৰপেটাত এগৰাকী কোৰোণা ৰোগীক লৈ আতংক, স্বাস্থ্য বিভাগৰ দল নাহিল, ই–ৰিক্সা চালকে ভৰ্তি কৰালে হাস্পতালত

বৰপেটাত এগৰাকী কোৰোণা ৰোগীক লৈ আতংক, স্বাস্থ্য বিভাগৰ দল নাহিল, ই–ৰিক্সা চালকে ভৰ্তি কৰালে হাস্পতালত

বৰপেটা মেডিকেল কলেজ হাস্পতালত উপস্থিত হোৱা মহিলাগৰাকীক এঘণ্টা ধৰি কোনো গুৰুত্ব প্ৰদান নকৰা বুলি ই-ৰিক্সা চালকজনে প্ৰকাশ কৰে৷

বৰপেটা মেডিকেল কলেজ হাস্পতালত উপস্থিত হোৱা মহিলাগৰাকীক এঘণ্টা ধৰি কোনো গুৰুত্ব প্ৰদান নকৰা বুলি ই-ৰিক্সা চালকজনে প্ৰকাশ কৰে৷

বৰপেটা মেডিকেল কলেজ হাস্পতালত উপস্থিত হোৱা মহিলাগৰাকীক এঘণ্টা ধৰি কোনো গুৰুত্ব প্ৰদান নকৰা বুলি ই-ৰিক্সা চালকজনে প্ৰকাশ কৰে৷

  • Share this:
এগৰাকী কোভিড পজিটিভ মহিলাক লৈ বৰপেটা চহৰত আতংক৷ দুঘণ্টা ৰাজপথত ৰৈ থাকিল কোভিড পজিটিভ মহিলাগৰাকী৷ স্বাস্থ্য বিভাগে মহিলাগৰাকীক হাস্পতাললৈ নিয়াৰ ক্ষেত্ৰত কোনো গুৰুত্ব নিদিয়াৰ পিছত এখন ই-ৰিক্সাৰে নি মহিলাগৰাকীক বৰপেটা মেডিকেল কলেজ হাস্পতালত ভৰ্তি কৰে স্থানীয় লোকে৷ এই ঘটনাই বৰপেটাত সৃষ্টি কৰিছে ব্যাপক প্ৰতিক্ৰিয়াৰ৷

জানিব পৰা মতে, বৰপেটা মেডিকেল কলেজ হাস্পতালৰ এগৰাকী চাফাই কৰ্মী আজি কোভিড পজিটিভ চিহ্নিত হয়৷ বৰপেটা চহৰত বজাৰ কৰি থকাৰ সময়তে মহিলাগৰাকী কোভিড পজিটিভ চিহ্নিত হোৱাৰ খবৰ লাভ কৰি মহিলাগৰাকীক লৈ চহৰখনত সৃষ্টি হয় উদ্বেগজনক পৰিস্থিতিৰ৷

এখন ই-ৰিক্সাৰে বৰপেটাৰ বজাৰৰ পৰা ঘৰলৈ গৈ থকা মহিলাগৰাকীক স্থানীয় লোকে ৰাজপথতে ৰখাই স্বাস্থ্য বিভাগক খবৰ দিয়ে যদিও স্বাস্থ্য বিভাগে এইক্ষেত্ৰত কোনো গুৰুত্ব প্ৰদান নকৰাত ই-ৰিক্সা চালকজনেই মহিলাগৰাকীক নি হাস্পতালত ভৰ্তি কৰায়৷

ইপিনে, বৰপেটা মেডিকেল কলেজ হাস্পতালত উপস্থিত হোৱা মহিলাগৰাকীক এঘণ্টা ধৰি কোনো গুৰুত্ব প্ৰদান নকৰা বুলি ই-ৰিক্সা চালকজনে প্ৰকাশ কৰে৷ এগৰাকী কোভিড পজিটিভ ৰোগীৰ ক্ষেত্ৰত স্বাস্থ্য বিভাগে দেখুওৱা গা এৰা মনোভাৱক লৈ চহৰবাসীয়ে আশ্বৰ্য প্ৰকাশ কৰিছে৷
First published: