• Home
  • »
  • News
  • »
  • assam
  • »
  • ৰাজ্যত এতিয়াও চলি আছে ড্ৰাগছৰ ব্যৱসায়, ড্ৰাগছ ব্যৱসায়ীক খেদি খেদি ধৰিলে বাক্সা আৰক্ষীয়ে

ৰাজ্যত এতিয়াও চলি আছে ড্ৰাগছৰ ব্যৱসায়, ড্ৰাগছ ব্যৱসায়ীক খেদি খেদি ধৰিলে বাক্সা আৰক্ষীয়ে

বৰপেটাৰ ঘিলাজানি গাঁৱৰ আব্দুল জলিলৰ পুত্ৰ আব্দুল কাছেম নামৰ ড্ৰাগছ মাফিয়াজনক কৰায়ত্ত কৰে আৰক্ষীয়ে৷ 

বৰপেটাৰ ঘিলাজানি গাঁৱৰ আব্দুল জলিলৰ পুত্ৰ আব্দুল কাছেম নামৰ ড্ৰাগছ মাফিয়াজনক কৰায়ত্ত কৰে আৰক্ষীয়ে৷ 

বৰপেটাৰ ঘিলাজানি গাঁৱৰ আব্দুল জলিলৰ পুত্ৰ আব্দুল কাছেম নামৰ ড্ৰাগছ মাফিয়াজনক কৰায়ত্ত কৰে আৰক্ষীয়ে৷ 

  • Share this:
পুনৰ ড্ৰাগছৰ বিৰুদ্ধে অভিযান বাক্সা আৰক্ষীৰ৷ বাক্সাৰ শিমলাগুৰি আৰক্ষী চকীৰ আৰক্ষী বিষয়া আকাশ ৰয়ৰ নেতৃত্বত চলে এই অভিযান৷ আৰক্ষীয়ে খেদি খেদি আটক কৰিলে এজন ড্ৰাগছ মাফিয়াক৷

বৰপেটাৰ ঘিলাজানি গাঁৱৰ আব্দুল জলিলৰ পুত্ৰ আব্দুল কাছেম নামৰ ড্ৰাগছ মাফিয়াজনক কৰায়ত্ত কৰে আৰক্ষীয়ে৷ সংবাদ মাধ্যমৰ আগত ড্ৰাগছ মাফিয়া আব্দুল কাছেমে কয় যে তেওঁ হোনো ড্ৰাগছৰ ব্যৱসায়ৰ সৈতে জড়িত নহয় ৷ কোনোৱে চক্ৰান্ত কৰি ফচাই দিলে তেওঁক৷

জানিব পৰা মতে, এক গোপন সূত্ৰৰ পম খেদি আৰক্ষীয়ে গ্ৰেপ্তাৰ কৰে আব্দুল কাচেমক৷ কাচেমৰ পৰা ৫২ গ্ৰাম হেৰোইন, ৬টা ড্ৰাগছভৰ্তি  চাবোনৰ বাকচ, ৬টা ড্ৰাগছ ভৰ্তি কণ্টেইনাৰ, নগদ চাৰি হাজাৰ টকাৰ লগতে এখন পালচাৰ বাইক জব্দ কৰে৷ সম্প্ৰতি ধৃত লোকজনক অধিক তথ্যৰ বাবে গোৱৰ্ধনা থানাত জেৰা কৰি থকা হৈছে।

Assam News Today | News in Assamese | Latest News in Assamese
Published by:Sanjay Kumar Das
First published: