உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • assam
    • »
    • কোনে হত্যা কৰিলে উজানবজাৰৰ ডিম্পলক? ডিম্পল হত্যাকাণ্ডৰ আঁৰত কোন?

    কোনে হত্যা কৰিলে উজানবজাৰৰ ডিম্পলক? ডিম্পল হত্যাকাণ্ডৰ আঁৰত কোন?

    ডিম্পল হত্যাকাণ্ডৰ অভিযোগত জেঠায়েকৰ পুত্ৰ সহ দুজনক আটক লতাশিল আৰক্ষীৰ।

    ডিম্পল হত্যাকাণ্ডৰ অভিযোগত জেঠায়েকৰ পুত্ৰ সহ দুজনক আটক লতাশিল আৰক্ষীৰ।

    ডিম্পল হত্যাকাণ্ডৰ অভিযোগত জেঠায়েকৰ পুত্ৰ সহ দুজনক আটক লতাশিল আৰক্ষীৰ।

    • Share this:
    উজানবজাৰ হত্যাকাণ্ডৰ ৰহস্য ভেদ হোৱা নাই। ঘটনাত এই পৰ্যন্ত গ্ৰেপ্তাৰ হোৱা নাই অপৰাধী ৷ ইতিমধ্যে ঘটনাই ২৪ ঘণ্টা অতিক্ৰম কৰিলে ৷ তাৰ পাছতো তদন্তকাৰী আৰক্ষীয়ে দোষীক কাৰায়ত্ত কৰিবলৈ সক্ষম হোৱা নাই ৷ আৰক্ষীৰ এনে ভূমিকাৰ বিৰুদ্ধে সৰৱ উজান বজাৰ স্থানীয় ৰাইজ ৷

    বৃহস্পতিবাৰে বৃহত্তৰ অঞ্চলটোৰ ৰাইজে দোষীক কঠোৰৰ পৰা কঠোৰতম শাস্তি বিহাৰ দাবীৰে প্ৰতিবাদ সাব্যস্ত কৰে ৷ প্ৰতিবাদকাৰীৰ দাবী, ফাষ্টট্ৰেক আদালতৰ জৰিয়তে দোষীক শাস্তি দিয়াৰ দাবী অঞ্চলবাসীৰ ৷  অঞ্চলবাসীয়ে উজানবজাৰৰ পৰা লতাশিললৈ উলিয়াই এক প্ৰতিবাদকাৰী সমদল ৷

    উল্লেখ্য যে, ঘটনা সন্দৰ্ভত আৰক্ষীয়ে এই পৰ্যন্ত আটক কৰিছে আশ্বিক গুপ্তা, কৰণ দাস, জিতুমণি শৰ্মা নামৰ তিনিজন লোকক ৷ ইয়াৰে আশ্বিক গুপ্তা হ'ল ডিম্পলৰ নিজৰ জেঠায়েকৰ ল'ৰা ৷ আনহাতে জিতুমণি কিশোৰীগৰাকীৰ ঘৰৰ চুবুৰীয়া ৷ কৰণ আশ্বিকৰ বন্ধু।

    ঘটনা সংঘটিত কৰাৰ দিনটোত গ্ৰেপ্তাৰ কৰা তিনি লোকৰ পৰা উদ্ধাৰ হোৱা তথ্য এই পৰ্যন্ত ভেদ কৰা নাই আৰক্ষীয়ে ৷ ঘটনাস্থলীত ফৰেনচিক, ক্ৰাইম ব্ৰাঞ্চ, স্নীফাৰ ডগ ব্যৱহাৰ কৰা হৈছিল যদিও এই পৰ্যন্ত কোনো চূড়ান্ত ফলাফলত আহিব পৰা নাই আৰক্ষী ৷ অৱশ্যে ঘটনাত আশ্বিক জড়িত থকাৰ সন্দেহ স্থানীয় লোকৰ ৷ কিন্তু সেয়া আৰক্ষীৰ অনুসন্ধানৰ অন্ততহে স্পষ্ট হ'ব।
    Published by:Himangshu Bhuyan
    First published: