• Home
  • »
  • News
  • »
  • assam
  • »
  • ৰাকেশ পালসহ পাচঁজনৰ বিৰুদ্ধে চাৰ্জশ্বীট তদন্তকাৰী আৰক্ষীৰ

ৰাকেশ পালসহ পাচঁজনৰ বিৰুদ্ধে চাৰ্জশ্বীট তদন্তকাৰী আৰক্ষীৰ

APSCক কলংকিত কৰি নিলম্বিত হোৱা অধ্যক্ষ ৰাকেশ পালৰ বিৰুদ্ধে বৃহস্পতিবাৰে নৱমখন চাৰ্জশ্বীট দাখিল কৰিলে ডিব্ৰুগড় আৰক্ষীয়ে।

APSCক কলংকিত কৰি নিলম্বিত হোৱা অধ্যক্ষ ৰাকেশ পালৰ বিৰুদ্ধে বৃহস্পতিবাৰে নৱমখন চাৰ্জশ্বীট দাখিল কৰিলে ডিব্ৰুগড় আৰক্ষীয়ে।

APSCক কলংকিত কৰি নিলম্বিত হোৱা অধ্যক্ষ ৰাকেশ পালৰ বিৰুদ্ধে বৃহস্পতিবাৰে নৱমখন চাৰ্জশ্বীট দাখিল কৰিলে ডিব্ৰুগড় আৰক্ষীয়ে।

  • Share this:
    এপিএছচিক চাকৰি ক্ৰয়ৰ বজাৰলৈ ৰূপান্তৰিত কৰি জেলৰ ভাত খাই থকা কলংকিত অধ্যক্ষ ৰাকেশ পাল সহ পাঁচ গৰাকী অভিযুক্তৰ বিৰুদ্ধে বৃহস্পতিবাৰে নৱমখন চাৰ্জশ্বীট দাখিল কৰিলে গোচৰৰ তদন্তকাৰী  ডিব্ৰুগড় আৰক্ষীয়ে। ৰাকেশ পালৰ লগতে পাল বাহিনীক মেনেজ কৰি ধনৰ বিনিময়ত চাকৰি লোৱা ৰাজপত্ৰিত বিষয়া ক্ৰমে কুনাল দাস, পল্লবী শৰ্মা চৌধুৰী, সুনয়না আইদেউ, বিকাশ কুমাৰ পিন্সৰ বিৰুদ্ধে বিশেষ আদালতত দাখিল কৰা হয় চাৰ্জশ্বীট। ইয়াৰ লগে লগে নিয়ুক্তি কেলেংকাৰীৰ তদন্ত প্ৰায় অন্তিম পৰ্যায়ত উপনীত হৈছে ডিব্ৰুগড় আৰক্ষী।
    Published by:Dulu Medhi
    First published:

    শেহতীয়া বাতৰি