শূন্য হৈ পৰিল ডিব্ৰুগড় NSUI! সভাপতি-সম্পাদক সহ মুঠ ৩৬ গৰাকী কৰ্মীয়ে কৰিলে পদত্যাগ, বিজেপিত যোগদানৰ সম্ভাৱনা

News18 Assam | News18-Assam
Updated:July 25, 2020, 11:00 AM IST
শূন্য হৈ পৰিল ডিব্ৰুগড় NSUI! সভাপতি-সম্পাদক সহ মুঠ ৩৬ গৰাকী কৰ্মীয়ে কৰিলে পদত্যাগ, বিজেপিত যোগদানৰ সম্ভাৱনা
২০২১ চনৰ বিধানসভাৰ নিৰ্বাচনৰ পূৰ্বে বৃহত্‍ আঘাত কংগ্ৰেছ দলত

২০২১ চনৰ বিধানসভাৰ নিৰ্বাচনৰ পূৰ্বে বৃহত্‍ আঘাত কংগ্ৰেছ দলত

  • Share this:
২০২১ চনৰ বিধানসভাৰ নিৰ্বাচনৰ পূৰ্বে বৃহত্‍ আঘাত কংগ্ৰেছ দলত। একেলগে পদত্যাগ কৰিলে ডিব্ৰুগড় জিলাৰ ৩৬ গৰাকী সক্ৰিয় NSUI কৰ্মীয়ে। দলৰ বিসম্বাদ আৰু শীৰ্ষ নেতৃত্বৰ কাম-কাজত অসন্তুষ্ট হৈ দলত্যাগ কৰিলে আটাইকেইজন নেতাই। আনকি সদ্য পদত্যাগী নেতা কেইজনে কংগ্ৰেছ দলৰ বিৰুদ্ধে স্বজন-তোষণৰ অভিযোগ উত্থাপিত কৰিছে।

 ইফালে সম্পাদক জয়দীপ গগৈয়ে সংবাদ মাধ্যমক জানিবলৈ দিয়া মতে, দলৰ পৰা অব্যাহতি লোৱা কৰ্মী সকলে বিজেপি দলত যোগদান কৰাৰ পূৰ্ণ সম্ভাৱনা আছে। একেলগে ৩৬ গৰাকী NSUI ৰ কৰ্মী দলটোৰ পৰা পদত্যাগ কৰাত এতিয়া একপ্ৰকাৰ শূন্য হৈ পৰিলে ডিব্ৰুগড় জিলা সমিতি। ফলত অনাগত নিৰ্বাচনত ডিব্ৰুগড় জিলাত কংগ্ৰেছ দলটো যে, বিপদৰ সন্মুখীন হ’ব সেয়া একপ্ৰকাৰ নিশ্চিত।
Published by: Himangshu Bhuyan
First published: July 25, 2020, 11:00 AM IST
আৰু চাওক
পৰৱৰ্তী বাতৰি

শেহতীয়া বাতৰি

corona virus btn
corona virus btn
Loading