உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • assam
    • »
    • চাইবৰ ৰহমানক লগত লৈ বৰপেটাৰ কয়াকুছিত মুখ্যমন্ত্ৰীৰ বিশেষ তদাৰকী শাখাৰ অভিযান, ৰহমানৰ স্থাৱৰ সম্পত্তিৰ তথ্য বিচাৰি অভিযান

    চাইবৰ ৰহমানক লগত লৈ বৰপেটাৰ কয়াকুছিত মুখ্যমন্ত্ৰীৰ বিশেষ তদাৰকী শাখাৰ অভিযান, ৰহমানৰ স্থাৱৰ সম্পত্তিৰ তথ্য বিচাৰি অভিযান

    তদন্তকাৰী বিষয়া ৰ'জী কলিতাই জনোৱা মতে, বৰপেটাৰ ৪১স্থানত ভূমি–সম্পত্তি আছে চাইবৰৰ৷

    তদন্তকাৰী বিষয়া ৰ'জী কলিতাই জনোৱা মতে, বৰপেটাৰ ৪১স্থানত ভূমি–সম্পত্তি আছে চাইবৰৰ৷

    তদন্তকাৰী বিষয়া ৰ'জী কলিতাই জনোৱা মতে, বৰপেটাৰ ৪১স্থানত ভূমি–সম্পত্তি আছে চাইবৰৰ৷

    • Share this:
    বৰপেটাৰ কয়াকুছিত মুখ্যমন্ত্ৰীৰ বিশেষ তদাৰকী শাখাৰ অভিযান৷ ধুবুৰীৰ পূৰ্বৰ অতিৰিক্ত উপায়ুক্ত তথা বৰ্তমানৰ উপ সচিব চইবৰ ৰহমানক লগত লৈ তেওঁৰ বৰপেটাৰ কয়াকুছিৰ বাসভৱনত তদন্তকাৰী দলটোৱে চলালে অনুসন্ধান৷ তদন্তকাৰী দলটোৱে জনোৱা মতে, চাইবৰ ৰহমানৰ স্থাবৰ সম্পত্তিৰ তথ্য বিচাৰি চলাই আছে অনুসন্ধান৷

    তদন্তকাৰী বিষয়া ৰ'জী কলিতাই জনোৱা মতে, বৰপেটাৰ ৪১স্থানত ভূমি–সম্পত্তি আছে চাইবৰৰ৷ চাইবৰ ৰহমানৰ বেংক একাউণ্টসমূহৰো তথ্য ল’লে তদন্তকাৰী বিষয়াই৷ বেংক একাউণ্টতো আছে বৃহৎ পৰিমাণৰ ধন। অৱশ্যে ধনৰ পৰিমান জনোৱা নাই তদন্তকাৰী বিষয়াই৷

    সম্প্ৰতি বৰপেটা চহৰৰ মুছলিমপট্টিত থকা ব্যৱসায়িক প্ৰতিষ্ঠানত তদন্ত আৰম্ভ কৰিব দলটোৱে৷ ইপিনে বৰপেটাত থকা স্থাৱৰ সম্পত্তিসমূহৰ মূল্য নিৰ্ধাৰণ কৰা হোৱা নাই৷
    Published by:Sanjay Kumar Das
    First published: