• Home
  • »
  • News
  • »
  • assam
  • »
  • Himanta Biswa Sarma : নগাঁৱৰ ৰাজপথতে উপায়ুক্তক ধমকি দিলে মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে, সাধাৰণ লোকৰ যান-বাহন আবদ্ধ কৰা কাৰ্যত ক্ষুব্ধ মুখ্যমন্ত্ৰী

Himanta Biswa Sarma : নগাঁৱৰ ৰাজপথতে উপায়ুক্তক ধমকি দিলে মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে, সাধাৰণ লোকৰ যান-বাহন আবদ্ধ কৰা কাৰ্যত ক্ষুব্ধ মুখ্যমন্ত্ৰী

সাধাৰণ লোকৰ অসুবিধা হ'লে মই কষ্ট পাওঁ। সেয়ে অফিচাৰগৰাকীক ক'বলৈ বাধ্য হ'লোঁ : মুখ্যমন্ত্ৰী হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মা

সাধাৰণ লোকৰ অসুবিধা হ'লে মই কষ্ট পাওঁ। সেয়ে অফিচাৰগৰাকীক ক'বলৈ বাধ্য হ'লোঁ : মুখ্যমন্ত্ৰী হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মা

সাধাৰণ লোকৰ অসুবিধা হ'লে মই কষ্ট পাওঁ। সেয়ে অফিচাৰগৰাকীক ক'বলৈ বাধ্য হ'লোঁ : মুখ্যমন্ত্ৰী হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মা

  • Share this:
পহিলা মাঘৰ দিনাই মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে ধৰিলে ৰুদ্ৰৰূপ। নগাঁও উপায়ুক্তক ৰাজপথতে ধমকি লগালে মুখ্যমন্ত্ৰী হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মা (Himanta Biswa Sarma)ই। VIP সংস্কৃতিৰ বিৰুদ্ধে ক্ষুব্ধ হৈ জিলা উপায়ুক্ত নিসৰ্ভ হিগৰেক ধমকদিলে মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে । নগাঁৱৰ গোমোঠাগাঁৱৰ ৰাষ্ট্ৰীয় ঘাইপথত এই ঘটনা।

মুখ্যমন্ত্ৰীৰ কনভয় পাৰ কৰিবলৈ সাধাৰণ লোকৰ যান-বাহন আবদ্ধ কৰা কাৰ্যত ক্ষুব্ধ হৈ পৰে মুখ্যমন্ত্ৰী। নগাঁও জিলা উপায়ুক্তক ধমকি দি মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে কয়, "সাধাৰণ লোকক কষ্ট দি মই ৰজা-মহাৰজা নহওঁ।"

অৱশ্যে পিছত কথাটো সহজ কৰি ল'বলৈ চেষ্টা কৰে মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে। তেওঁ কয়, "সাধাৰণ লোকৰ অসুবিধা হ'লে মই কষ্ট পাওঁ। সেয়ে অফিচাৰগৰাকীক ক'বলৈ বাধ্য হ'লোঁ।"
Published by:Manjumoni Borah
First published: