ড্ৰাগছ ব্যৱসায়ত ধন বিনিয়োগ মাছখোৱাৰ ব্যৱসায়ীৰ, জালত পৰিল ব্যৱসায়ী চুনু আগৰৱালা

News18 Assam | News18-Assam
Updated:December 4, 2020, 5:36 PM IST
ড্ৰাগছ ব্যৱসায়ত ধন বিনিয়োগ মাছখোৱাৰ ব্যৱসায়ীৰ, জালত পৰিল ব্যৱসায়ী চুনু আগৰৱালা
ব্যৱসায়ী চুনু আগৰৱালাই অধিক ধনৰ লাভত ড্ৰাগছ ব্যৱসায়ীক বিনিয়োগ কৰে ধন৷

ব্যৱসায়ী চুনু আগৰৱালাই অধিক ধনৰ লাভত ড্ৰাগছ ব্যৱসায়ীক বিনিয়োগ কৰে ধন৷

  • Share this:
ক্ৰাইম বাঞ্চৰ এক তদন্তত পোহৰলৈ আহিছে এক ভয়ংকৰ সত্য৷ ড্ৰাগছ ব্যৱসায়ীক ধন বিনিয়োগ কৰি বৃহস্পতিবাৰে ক্ৰাইম বাঞ্চৰ জালত মাছখোৱাৰ DRY FRUITSৰ পাইকাৰী ব্যৱসায়ী চনু আগৰৱালা ৷ চুনু আগৰৱালাৰ পৰা জব্দ ১৭ লাখ ২২ হাজাৰ টকা৷ দুদিন পূৰ্বে বেলতলাৰ পৰা এক বৃহৎ পৰিমাণৰ ড্ৰাগছসহ ক্ৰাইম বাঞ্চে গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছিল  শংকৰ দাস নামৰ ড্ৰাগছ ব্যৱসায়ীজনক৷ শংকৰ দাসৰ ভাষ্যৰ ভিত্তিতে বৃহস্পতিবাৰে মাছখোৱাৰ পৰা ক্ৰাইম বাঞ্চে গ্ৰেপ্তাৰ কৰে চনু আগৰৱালা নামৰ ব্যৱসায়ীজনক৷

অভিযোগ মতে, ব্যৱসায়ী চুনু আগৰৱালাই অধিক ধনৰ লাভত ড্ৰাগছ ব্যৱসায়ীক বিনিয়োগ কৰে ধন৷ দীৰ্ঘদিনে নামত DRY FRUITSৰ ব্যৱসায় কৰা চুনু আগৰৱালাই বছৰ বছৰ ধৰি ড্ৰাগছ মাফিয়াক ধন বিনিয়োগ কৰি কোটি কোটি টকা উপাৰ্জন কৰি অহাৰ তথ্য লাভ কৰিছে ক্ৰাইম বাঞ্চে৷

সন্দেহ কৰা হৈছে যে হয়তো মাছখোৱা আৰু ফাঁচী বজাৰৰ একাংশ ব্যৱসায়ীয়ে চুনু আগৰৱালাৰ দৰে একাংশ ড্ৰাগছ মাফিয়াক বিনিয়োগ কৰি আহিছিল টকা৷ যাৰ বাবে চুনু আগৰৱালাক সম্প্ৰতি জেৰা চলাই থকা হৈছে ক্ৰাইম বাঞ্চত৷ অচিৰে জালত পৰিব পাৰে ফাঁচীবজাৰ, মাছখোৱাৰ আৰু বহু ব্যৱসায়ী ৷
Published by: Sanjay Kumar Das
First published: December 4, 2020, 5:36 PM IST
আৰু চাওক
পৰৱৰ্তী বাতৰি

শেহতীয়া বাতৰি

corona virus btn
corona virus btn
Loading