বিহুৰ দিনাই চলন্ত ট্ৰেভেলাৰত বাটতে লাগিল জুই, উপায়ন্তৰ হৈ বাছৰ পৰা জপিয়ালে চালক আৰু সেনা জোৱানসকলে

News18 Assam | News18-Assam
Updated:April 14, 2021, 6:15 PM IST
বিহুৰ দিনাই চলন্ত ট্ৰেভেলাৰত বাটতে লাগিল জুই, উপায়ন্তৰ হৈ বাছৰ পৰা জপিয়ালে চালক আৰু সেনা জোৱানসকলে
চলন্ত ট্ৰেভেলাৰত অগ্নিকাণ্ড। উপায়ন্তৰ হৈ বাছৰ পৰা জপিয়াই প্ৰাণ ৰক্ষা কৰিলে চালক আৰু সেনা জোৱানসকলে।

চলন্ত ট্ৰেভেলাৰত অগ্নিকাণ্ড। উপায়ন্তৰ হৈ বাছৰ পৰা জপিয়াই প্ৰাণ ৰক্ষা কৰিলে চালক আৰু সেনা জোৱানসকলে।

  • Share this:
গৰু বিহুৰ দিনাই বঙাইগাঁৱত অঘটন ৷ আকস্মিকভাৱে ৩১ নং ৰাষ্ট্ৰীয় ঘাইপথৰ পাতিলাদহা তিনিআলিত  দপদপকৈ জ্বলি উঠিল এখন ট্ৰেভেলাৰ ৷ ট্ৰেভেলাৰখনত জুই জ্বলাৰ উমান পাই প্ৰাণৰক্ষাৰ বাবে কথমপি জপিয়াই নামে চালক আৰু সেনা জোৱানসকল৷

সেনা বাহিনীৰ অধীনত চলা ট্ৰেভেলাৰখন বঙাইগাঁৱৰ পৰা তামুলপুৰ অভিমুখে আছিল৷যান্ত্ৰিক বিজুতিৰ বাবে অগ্নিকাণ্ডৰ সূত্ৰপাত হোৱাৰ সন্দেহ প্ৰকাশ কৰা হৈছে৷ অগ্নিকাণ্ডৰ কথা জানিব পাৰি ঘটনাস্থলীত উপস্থিত হয় অগ্নিনিৰ্বাপক বাহিনী। অগ্নিনিৰ্বাপক বাহিনীয়ে জুই নুমুৱাবলৈ চেষ্টা চলায় যদিও ট্ৰেভেলাৰখন সম্পূৰ্ণৰূপে জ্বলি শেষ হয় ৷
Published by: Kokil Sarma
First published: April 14, 2021, 6:15 PM IST
আৰু চাওক
পৰৱৰ্তী বাতৰি

শেহতীয়া বাতৰি