মুখ্যপৃষ্ঠা » খবৰ

» অসম

»বঙাইগাঁৱত ক’লা মানুহৰ আতংক! নিশা ৰাজপথলৈ ওলাই আহিল শ শ মানুহ

বঙাইগাঁৱত ক’লা মানুহৰ আতংক! নিশা ৰাজপথলৈ ওলাই আহিল শ শ মানুহ

News18 Assam | News18-Assam
Updated:July 25, 2021, 9:33 AM IST
বঙাইগাঁৱত ক’লা মানুহৰ আতংক! নিশা ৰাজপথলৈ ওলাই আহিল শ শ মানুহ
উত্তৰ বঙাইগাঁৱৰ কচাইপট্টিত নিশা এই ঘটনাক লৈ উত্তপ্ত পৰিস্থিতিৰ সৃষ্টি হয়৷ 

উত্তৰ বঙাইগাঁৱৰ কচাইপট্টিত নিশা এই ঘটনাক লৈ উত্তপ্ত পৰিস্থিতিৰ সৃষ্টি হয়৷ 

  • Share this:
সান্ধ্য আইনৰ মাজতে বঙাইগাঁৱত নিশা ৰাজপথলৈ ওলাই আহিল শ শ লোক৷ ক’লা মানুহৰ সন্দেহত ৰাইজে আটক কৰিলে তিনিটাকৈ গভাইত চোৰক৷ উত্তৰ বঙাইগাঁৱৰ কচাইপট্টিত নিশা এই ঘটনাক লৈ উত্তপ্ত পৰিস্থিতিৰ সৃষ্টি হয়৷

উল্লেখযোগ্য যে বঙাইগাঁৱৰ বিভিন্ন প্ৰান্তত ক’লা মানুহৰ আতংক চলি থকাৰ ফলত স্থানীয় ৰাইজে নিজ নিজ অঞ্চলত পহৰাৰ ব্যৱস্থা কৰিছে৷ ইয়াৰ মাজতে নিশা ৰে’লৱে কলনীৰ কাৰ্লভাৰ্ট এটাৰ তলত কেইজনমান যুৱকে সোমাই থকা স্থানীয় লোকসকলে প্ৰত্যক্ষ কৰে৷ স্থানীয় লোকসকলে যুৱক কেইজনক কৰায়ত্ত কৰাৰ চেষ্টা চলায় যদিও পলায়ন কৰে৷ লগে লগে অঞ্চলটোত ক’লা মানুহ ওলোৱা বুলি চিঞৰ-বাখৰ লাগে আৰু খেদি খেদি গৈ তিনিওজনকে কৰায়ত্ত কৰে ৰাইজে৷

পৰৱৰ্তী সময়ত আৰক্ষীৰ লোক উপস্থিত হৈ তিনি যুৱকক থানালৈ নিয়ে৷ আৰক্ষীয়ে ধৃত  যুৱক তিনিজন গেভাইত চোৰ বুলি জানিবলৈ দিয়াৰ লগতে উৰা বাতৰিক গুৰুত্ব নিদিবলৈ আহ্বান জনায়৷

ইফালে বঙাইগাঁৱত ক’লা মানুহৰ আতংক বিয়পি পৰাৰ ফলত জিলা প্ৰশাসন তথা আৰক্ষী প্ৰশাসনে এনে উৰা বাতৰিত গুৰুত্ব প্ৰদান নকৰিবলৈ ৰাইজৰ প্ৰতি আহ্বান জনোৱা পৰিলক্ষিত হৈছে৷
Published by: Sanjay Kumar Das
First published: July 25, 2021, 9:33 AM IST
আৰু চাওক
পৰৱৰ্তী বাতৰি

শেহতীয়া বাতৰি