உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • assam
    • »
    • 'সেৱাই সংগঠন' মূলমন্ত্ৰ হিচাপে লৈ কলাক্ষেত্ৰত বিজেপিৰ ৰাজ্যিক কাৰ্যনিৰ্বাহক 

    'সেৱাই সংগঠন' মূলমন্ত্ৰ হিচাপে লৈ কলাক্ষেত্ৰত বিজেপিৰ ৰাজ্যিক কাৰ্যনিৰ্বাহক 

    'সেৱাই সংগঠন' মূল মন্ত্ৰ হিচাপে লৈ আয়োজন কৰা কাৰ্যনিৰ্বাহক বৈঠকখনত দিল্লীৰ পৰা ভাৰ্চুৱেলী অংশ লৈছে কেন্দ্ৰীয় মন্ত্ৰী স্মৃতি ইৰাণী আৰু ৰাষ্ট্ৰীয় সহকাৰী সাংগঠনিক সম্পাদক সোগান সিঙে৷ 

    'সেৱাই সংগঠন' মূল মন্ত্ৰ হিচাপে লৈ আয়োজন কৰা কাৰ্যনিৰ্বাহক বৈঠকখনত দিল্লীৰ পৰা ভাৰ্চুৱেলী অংশ লৈছে কেন্দ্ৰীয় মন্ত্ৰী স্মৃতি ইৰাণী আৰু ৰাষ্ট্ৰীয় সহকাৰী সাংগঠনিক সম্পাদক সোগান সিঙে৷ 

    'সেৱাই সংগঠন' মূল মন্ত্ৰ হিচাপে লৈ আয়োজন কৰা কাৰ্যনিৰ্বাহক বৈঠকখনত দিল্লীৰ পৰা ভাৰ্চুৱেলী অংশ লৈছে কেন্দ্ৰীয় মন্ত্ৰী স্মৃতি ইৰাণী আৰু ৰাষ্ট্ৰীয় সহকাৰী সাংগঠনিক সম্পাদক সোগান সিঙে৷ 

    • Share this:
    কোভিড প্ৰট'কলৰ মাজতে বিজেপিৰ ৰাজ্যিক কাৰ্যনিৰ্বাহক অনুষ্ঠিত হৈছে শ্ৰীমন্ত শংকৰদেৱ কলাক্ষেত্ৰত৷ দ্বিতীয়বাৰৰ বাবে বিজেপিৰ ৰাজ্যিক সভাপতিৰ গুৰু দায়িত্ব লাভ কৰা ৰণজিৎ দাসৰ নেতৃত্বত গঠন হোৱা ২০২০-২৩বৰ্ষৰ নতুন কাৰ্যনিৰ্বাহকৰ প্ৰথমখন বৈঠক অনুষ্ঠিত হৈছে৷ কাৰ্যনিৰ্বাহক বৈঠকখনৰ বাবে বৃহস্পতিবাৰে গুৱাহাটীত উপস্থিত হৈছে ৰাষ্ট্ৰীয় সাধাৰণ সম্পাদক ৰাম মাধৱ৷

    'সেৱাই সংগঠন' মূলমন্ত্ৰ হিচাপে লৈ আয়োজন কৰা কাৰ্যনিৰ্বাহক বৈঠকখনত দিল্লীৰ পৰা ভাৰ্চুৱেলী অংশ লৈছে কেন্দ্ৰীয় মন্ত্ৰী স্মৃতি ইৰাণী আৰু ৰাষ্ট্ৰীয় সহকাৰী সাংগঠনিক সম্পাদক সোগান সিঙে৷

    "আজিৰ বৈঠকত আমি চাৰিটাকৈ প্ৰস্তাৱ ল'ম৷ আত্মনিৰ্ভৰ অসম, চাহ জনগোষ্ঠীৰ কল্যাণ, কোভিড আৰু বানপানী এই তিনি প্ৰস্তাৱৰ লগতে আটাইতকৈ গুৰুত্বপূৰ্ণ প্ৰস্তাৱটো হ'ব ৰাজনৈতিক প্ৰস্তাৱ৷"—জনালে সাধাৰণ সম্পাদক ডাঃ ৰাজদ্বীপ ৰয়ে৷

    "আমি সদায় সংগঠনক গুৰুত্ব দি আহিছো৷ তৃণমূলৰ কাৰ্যকৰ্তাই আমাৰ শক্তি৷ ২০২১ৰ নিৰ্বাচনৰ বাবে আজিৰ কাৰ্যনিৰ্বাহকে বিশেষ ভূমিকা ল'ব৷ সৰ্বস্পৰ্শী সৰ্বব্যাপি নীতিৰে আমি আগবাঢ়ি যাম৷" – ক’লে সাংগঠনিক সাধাৰণ সম্পাদক ফণীন্দ্ৰনাথ শৰ্মাই।

    "কংগ্ৰেছ-এ আই ইউ ডি এফৰ মিত্ৰতাই নিশ্চয়কৈ ৰাজনৈতিক প্ৰস্তাৱত স্থান লাভ কৰিব৷ আগতেই দুয়োটা দলৰ মিত্ৰতা আছিল৷ এতিয়া গোপনীয়তা ভংগ হৈছে৷ আমাৰ লাভ হ'ব এই মিত্ৰতাৰ বাবে৷" – এই মন্তব্য উপ–সভাপতি জয়ন্ত মল্ল বৰুৱাৰ।
    Published by:Sanjay Kumar Das
    First published: