உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • assam
    • »
    • দুৰ্গোৎসৱৰ আনন্দ-উল্লাসৰ মাজতে বিজনীত দুই কিশোৰীৰ পুখুৰীত গা ধুবলৈ গৈ মৃত্য়ু...

    দুৰ্গোৎসৱৰ আনন্দ-উল্লাসৰ মাজতে বিজনীত দুই কিশোৰীৰ পুখুৰীত গা ধুবলৈ গৈ মৃত্য়ু...

    দুৰ্গোৎসৱৰ উল্লাস আনন্দৰ মাজতে বিজনীত অঘটন ৷  ৩ নং বিষ্ণুপুৰত পুখুৰীত গা ধুবলৈ আহি দুই কিশোৰীৰ সলিল সমাধি । কিশোৰী দুগৰাকী সুস্মিতা সৰকাৰ আৰু দীপ্তি সিংহ ৷

    দুৰ্গোৎসৱৰ উল্লাস আনন্দৰ মাজতে বিজনীত অঘটন ৷  ৩ নং বিষ্ণুপুৰত পুখুৰীত গা ধুবলৈ আহি দুই কিশোৰীৰ সলিল সমাধি । কিশোৰী দুগৰাকী সুস্মিতা সৰকাৰ আৰু দীপ্তি সিংহ ৷

    দুৰ্গোৎসৱৰ উল্লাস আনন্দৰ মাজতে বিজনীত অঘটন ৷  ৩ নং বিষ্ণুপুৰত পুখুৰীত গা ধুবলৈ আহি দুই কিশোৰীৰ সলিল সমাধি । কিশোৰী দুগৰাকী সুস্মিতা সৰকাৰ আৰু দীপ্তি সিংহ ৷

    • Share this:
    দুৰ্গোৎসৱৰ উল্লাস আনন্দৰ মাজতে বিজনীত অঘটন ৷  ৩ নং বিষ্ণুপুৰত পুখুৰীত গা ধুবলৈ আহি দুই কিশোৰীৰ সলিল সমাধি । কিশোৰী দুগৰাকী সুস্মিতা সৰকাৰ আৰু দীপ্তি সিংহ ৷

    পুখুৰীত এচডিআৰএফ বাহিনীয়ে নিশা দীৰ্ঘ সময় অভিযান চলাই উদ্ধাৰ কৰে দুয়োৰে মৃতদেহ ৷ চাৰি গৰাকী কিশোৰীয়ে পুখুৰীত গা ধুবলৈ নমাৰ সময়তে এই ঘটনা সংঘটিত হয়। ইয়াৰে দুগৰাকী কথমপি পাৰলৈ আহে যদিও বাকী দুগৰাকীৰ সলিল সমাধি হয় । দুৰ্গোৎসৱৰ মাজতে সংঘটিত ঘটনাই অঞ্চলজুৰি শোকৰ ছাঁ পেলাইছে ৷
    Published by:Kokil Sarma
    First published: