உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • assam
    • »
    • সাংসদ আব্দুল খালেকৰ বিৰুদ্ধে ক্ষোভ, বৰপেটাত বিজেপিত যোগদান একাধিক কংগ্ৰেছ নেতাৰ...

    সাংসদ আব্দুল খালেকৰ বিৰুদ্ধে ক্ষোভ, বৰপেটাত বিজেপিত যোগদান একাধিক কংগ্ৰেছ নেতাৰ...

    বৰপেটাত একপ্ৰকাৰ কংগ্ৰেছ শূন্য কৰি বিজেপিত যোগদান একাধিক কংগ্ৰেছ নেতাৰ ৷ বৰপেটা জিলা কংগ্ৰেছৰ ২২ গৰাকী নেতাৰ বিজেপিত যোগদান ৷

    বৰপেটাত একপ্ৰকাৰ কংগ্ৰেছ শূন্য কৰি বিজেপিত যোগদান একাধিক কংগ্ৰেছ নেতাৰ ৷ বৰপেটা জিলা কংগ্ৰেছৰ ২২ গৰাকী নেতাৰ বিজেপিত যোগদান ৷

    বৰপেটাত একপ্ৰকাৰ কংগ্ৰেছ শূন্য কৰি বিজেপিত যোগদান একাধিক কংগ্ৰেছ নেতাৰ ৷ বৰপেটা জিলা কংগ্ৰেছৰ ২২ গৰাকী নেতাৰ বিজেপিত যোগদান ৷

    • Share this:
    বৰপেটাত একপ্ৰকাৰ কংগ্ৰেছ শূন্য কৰি বিজেপিত যোগদান একাধিক কংগ্ৰেছ নেতাৰ ৷ বৰপেটা জিলা কংগ্ৰেছৰ ২২ গৰাকী নেতাৰ বিজেপিত যোগদান ৷ বিগত বিধানসভা নিৰ্বাচনত বৰপেটা সমষ্টিত অমুছলমান প্ৰাৰ্থীক কংগ্ৰেছৰ দলীয় টিকট প্ৰদান কৰা নহব বুলি বৰপেটাৰ সাংসদ আব্দুল খালেকে গ্ৰহণ কৰা স্থিতিক লৈ ক্ষোভ ৷ সাংসদগৰাকীৰ এনে মনোবৃত্তিৰ বাবেই বৰপেটাৰ কংগ্ৰেছ নেতাসকলে দীৰ্ঘদিন ধৰি দলৰ পৰা আতৰি থকাৰ পিচত আজি কংগ্ৰেছ ত্যাগ কৰি বিজেপিত যোগদান কৰে ৷

    উল্লেখ্য যে কংগ্ৰেছ নেতাসকলে বৰপেটা জিলা কংগ্ৰেছৰ মুখ্য কাৰ্যালয়টোও কেবামাহ ধৰি তলাবন্ধ কৰি ৰাখিছিল ৷ ইপিনে কংগ্ৰেছৰ সৈতে আজি তৃণমূল কংগ্ৰেছৰ নেতা আৰু মাধৱ চৌধুৰী মহাবিদ্যালয়ৰ কেইগৰাকীমান ছাত্ৰয়ো বিজেপিত যোগদান কৰে ৷
    Published by:Kokil Sarma
    First published: