• Home
  • »
  • News
  • »
  • assam
  • »
  • অভিনেতা কিশোৰ দাসক সহায়ৰ হাত আগবঢ়ালে জুবিন গাৰ্গে।হাৰ্টথ্ৰ'ৱ জুবিনে ল'লে চিকিৎসাৰ বাবে মুম্বাইলৈ নিয়াৰ দায়িত্ব

অভিনেতা কিশোৰ দাসক সহায়ৰ হাত আগবঢ়ালে জুবিন গাৰ্গে।হাৰ্টথ্ৰ'ৱ জুবিনে ল'লে চিকিৎসাৰ বাবে মুম্বাইলৈ নিয়াৰ দায়িত্ব

জনপ্ৰিয় অভিনেতা কিশোৰ দাসৰ উন্নত চিকিৎসাৰ বাবে মুম্বাই লৈ যোৱাৰ সম্পূৰ্ণ দায়িত্ব ল'লে জুবিন গাৰ্গ আৰু জয়ন্ত কাকতিয়ে।

জনপ্ৰিয় অভিনেতা কিশোৰ দাসৰ উন্নত চিকিৎসাৰ বাবে মুম্বাই লৈ যোৱাৰ সম্পূৰ্ণ দায়িত্ব ল'লে জুবিন গাৰ্গ আৰু জয়ন্ত কাকতিয়ে।

জনপ্ৰিয় অভিনেতা কিশোৰ দাসৰ উন্নত চিকিৎসাৰ বাবে মুম্বাই লৈ যোৱাৰ সম্পূৰ্ণ দায়িত্ব ল'লে জুবিন গাৰ্গ আৰু জয়ন্ত কাকতিয়ে।

  • Share this:
কাৰ জীৱনলৈ কেতিয়া দুৰ্যোগ আহে, কোনেও নাজানে! সৌদিনালৈকে বিভিন্ন মিউজিক ভিডিওক অভিনয় কৰি থকা অভিনেতা কিশোৰ দাস আজি শয্যাগত। দুৰাৰোগ্য কৰ্কট ৰোগত আক্ৰান্ত হৈছে অভিনেতাজন। এতিয়া অভিনেতাজনৰ ওচৰত সহায়ৰ হাত আগবঢ়াইছে হাৰ্টথ্ৰ'ৱ জুবিন গাৰ্গে।জনপ্ৰিয় অভিনেতা কিশোৰ দাসৰ উন্নত চিকিৎসাৰ বাবে মুম্বাই লৈ নিয়াৰ দায়িত্ব ল'লে জুবিন গাৰ্গ আৰু জয়ন্ত কাকতিয়ে।

কেতিয়াবা আৰ্ত জনৰ কাষত, কেতিয়াবা বান পিড়িত লোকৰ সহায়ৰ বাবে সাহায্য বিচাৰে জুবিন গাৰ্গে। পুনৰ এবাৰ মহানুভৱতাৰ পৰিচয় দাঙি ধৰিলে হাৰ্টথ্ৰ'ৱ গৰাকীয়ে।

মাত্ৰ ২৮ বছৰীয়া অভিনেতা কিশোৰ দাসে অতি কম সময়তে জনপ্ৰিয়তা অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হৈছে। কিন্তু শেহতীয়াকৈ কিশোৰৰ এই ৰোগৰ কথা জানিব পাৰি মৰ্মাহত হোৱাৰ লগতে আশু আৰোগ্য কামনা কৰিছে তেওঁৰ অজস্ৰ গুণমুগ্ধই।

অভিনেতা কিশোৰক সুস্থ কৰি তুলিবলৈ আপুনিও আগবঢ়াব পাৰে সহায়ৰ হাত।

Account no:20193864335
Name: Kishor das
IFSC: SBIN0005242
STATE BANK OF INDIA
BRANCH: MIRZA
8751091723(G PAY NO)
First published: