உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • assam
    • »
    • মঙলদৈৰ ছাহাদুলৰ ভয়ংকৰ কাণ্ড! ভাঙৰ নিচাত কাটি পেলালে নিজৰ যৌনাংগ

    মঙলদৈৰ ছাহাদুলৰ ভয়ংকৰ কাণ্ড! ভাঙৰ নিচাত কাটি পেলালে নিজৰ যৌনাংগ

    নিচাই মানুহক কি কৰিব পাৰে! আপুনি হয়টো ভাবিলে আচৰিত হ'ব। গাঞ্জাৰ ৰাগিত উন্মাদ হৈ এজন লোকে নিজৰ যৌনাংগ কাটি পেলায়।

    নিচাই মানুহক কি কৰিব পাৰে! আপুনি হয়টো ভাবিলে আচৰিত হ'ব। গাঞ্জাৰ ৰাগিত উন্মাদ হৈ এজন লোকে নিজৰ যৌনাংগ কাটি পেলায়।

    নিচাই মানুহক কি কৰিব পাৰে! আপুনি হয়টো ভাবিলে আচৰিত হ'ব। গাঞ্জাৰ ৰাগিত উন্মাদ হৈ এজন লোকে নিজৰ যৌনাংগ কাটি পেলায়।

    • Share this:
    নিচাই মানুহক কি কৰিব পাৰে! আপুনি হয়টো ভাবিলে আচৰিত হ'ব। গাঞ্জাৰ ৰাগিত উন্মাদ হৈ এজন লোকে নিজৰ যৌনাংগ কাটি পেলায়। এই ভয়ংকৰ ঘটনাতো সংঘটিত হৈছে এইখন অসমতে। মহম্মদ ছাহাদুল আলী নামৰ এজন ব্যক্তিয়ে গাঞ্জাৰ প্ৰভাৱত নিজৰ লিংগ কাটি দিয়ে।

    শোণিতপুৰ জিলাৰ ডেকাৰ গাঁৱৰ বাসিন্দা আলী মানসিক বিকাৰগ্ৰস্ত বুলি জানিব পৰা গৈছে। লোকজনে গাঞ্জা সেৱন কৰিছিল আৰু নিচাত নিজৰ লিঙ্গ কাটি পেলায়। আলীয়ে কেৱল গাঁজা সেৱন নকৰে কিন্তু আন নিষিদ্ধ মাদক দ্ৰব্যও গ্ৰহণ কৰে।

    সংবাদ মাধ্যমৰ আগত ঘটনাৰ সন্দৰ্ভত  আলীয়ে কয় যে, গাঁজা সেৱন কৰাটো তেওঁৰ ধৰ্মত পাপ বুলি গণ্য কৰা হয়। কিন্তু আলীয়ে  ঔষধ অবিহনে এনে কাম কৰিব নোৱাৰে। সেয়েহে, তেওঁ অনুতপ্ত হৈ নিজৰ লিংগটোৱেই কাটি পেলায়।

    "মোৰ ধৰ্মই মোক গাঁজা ল'বলৈ অনুমতি নিদিয়ে। মই ধূমপান কৰাৰ পিছত, মই চিন্তিত হৈছিলো যে সমাজত কিবা বেয়া ঘটিব। মই সকলোৰে ভালৰ বাবে আৰু মোৰ এনে কৰ্মত অনুতপ্ত হৈ নিজৰ লিংগটো কাটি পেলাইছিলো,"- এনেদৰে কয় লোকজনে।
    Published by:Himangshu Bhuyan
    First published: