உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • assam
    • »
    • বৰপেটাৰ মেধাবী ছাত্ৰীক বেংগালুৰুত ধৰ্ষণ কৰি নৃশংসভাৱে হত্যা, জালত অভিযুক্ত

    বৰপেটাৰ মেধাবী ছাত্ৰীক বেংগালুৰুত ধৰ্ষণ কৰি নৃশংসভাৱে হত্যা, জালত অভিযুক্ত

    বুধবাৰে কলেজখনত প্ৰথমবাৰৰ বাবে ক্লাছ কৰিবলৈ যোৱাৰ পূৰ্বে ছাত্ৰীগৰাকীয়ে পিতৃৰ পৰা আশীৰ্বাদ বিচাৰিছিল৷

    বুধবাৰে কলেজখনত প্ৰথমবাৰৰ বাবে ক্লাছ কৰিবলৈ যোৱাৰ পূৰ্বে ছাত্ৰীগৰাকীয়ে পিতৃৰ পৰা আশীৰ্বাদ বিচাৰিছিল৷

    বুধবাৰে কলেজখনত প্ৰথমবাৰৰ বাবে ক্লাছ কৰিবলৈ যোৱাৰ পূৰ্বে ছাত্ৰীগৰাকীয়ে পিতৃৰ পৰা আশীৰ্বাদ বিচাৰিছিল৷

    • Share this:
    বেংগালুৰু চহৰত নৃশংস হত্যাৰ বলি হ’ল বৰপেটাৰ হাউলীৰ এগৰাকী মেধাবী ছাত্ৰী৷ যুৱতীগৰাকীক ধৰ্ষণ কৰি হত্যা কৰাৰ গুৰুতৰ অভিযোগ উত্থাপিত হৈছে ৷ গোৱালপাৰা জিলাৰ আনিচুৰ ৰহমানৰ লগতে আন দুই যুৱকৰ বিৰুদ্ধে উত্থাপিত হৈছে ধৰ্ষণ আৰু হত্যাৰ অভিযোগ৷ যোৱা ১৪ ডিচেম্বৰত যুৱতীগৰাকী বেংগালুৰু চহৰৰ ইষ্ট ৱেষ্ট কলেজত বি এছ চি নাৰ্ছিং অধ্যয়নৰ বাবে গুৱাহাটীৰ পৰা বিমানযোগে উপস্থিত হৈছিল৷

    যুৱতীগৰাকীৰ সৈতে বুধবাৰে পুৱাও পিতৃয়ে টেলিফোনত কথা পাতিছিল৷ বুধবাৰে কলেজখনত প্ৰথমবাৰৰ বাবে ক্লাছ কৰিবলৈ যোৱাৰ পূৰ্বে ছাত্ৰীগৰাকীয়ে পিতৃৰ পৰা আশীৰ্বাদ বিচাৰিছিল৷ তাৰ পিছৰে যুৱতীগৰাকীৰ ফোন ছুইচ অফ হৈ আছিল৷

    আনহাতে, দুপৰীয়াৰ ভাগত বেংগালুৰু আৰক্ষীয়ে পিতৃক ফোনযোগে জনাইছিল যুৱতীগৰাকীৰ মৃত্যুৰ খবৰ৷ পৰিয়ালৰ লোকে জনোৱা মতে, বেংকত চেক ভঙাবলৈ যোৱা অৱস্থাত বেংগালুৰু চহৰত থকা গোৱালপাৰাৰ আনিচুৰ ৰহমান আৰু আন দুই যুৱকে যুৱতীগৰাকীক ধৰ্ষণ কৰি হত্যা কৰাৰ অভিযোগ উত্থাপিত হৈছে ৷

    অৱশ্যে কি পৰিস্থিতিত বা কেনেদৰে এই ঘটনাটো সংঘটিত হৈছে সেই সম্পৰ্কে কোনো নিশ্চিত তথ্য জানিব পৰা হোৱা নাই৷ ইতিমধ্যে কৰ্ণাটক আৰক্ষীয়ে অভিযুক্ত আনিচুৰ ৰহমানক আটক কৰি ঘটনাটোৰ তদন্ত চলাই আছে৷ এগৰাকী মেধাবী ছাত্ৰীয়ে বহিঃৰাজ্যলৈ অধ্যয়নৰ বাবে গৈ এনেদৰে নৃশংস হত্যাৰ বলি হ’বলগীয়া হোৱা ঘটনাক লৈ বৰপেটাৰ লগতে সমগ্ৰ ৰাজ্যখনতে তীব্ৰ প্ৰতিক্ৰিয়াৰ সৃষ্টি হৈছে ৷
    Published by:Sanjay Kumar Das
    First published: