உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • assam
    • »
    • সদনত মুখ্যমন্ত্ৰী আৰু অখিল গগৈৰ তৰ্কাতৰ্কি! অখিল গগৈক উদ্দেশ্যি মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে ক'লে- 'আপুনিয়ে একমাত্ৰ ভাল মানুহ, একমাত্ৰ মহাত্মা গান্ধী'

    সদনত মুখ্যমন্ত্ৰী আৰু অখিল গগৈৰ তৰ্কাতৰ্কি! অখিল গগৈক উদ্দেশ্যি মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে ক'লে- 'আপুনিয়ে একমাত্ৰ ভাল মানুহ, একমাত্ৰ মহাত্মা গান্ধী'

    বিধানসভাৰ ভিতৰত আজি বিধায়ক অখিল গগৈ আৰু মুখ্যমন্ত্ৰী হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাৰ মাজত ৰাস্তা নিৰ্মাণকলৈ কথাৰ কটা-কটি হয়।

    বিধানসভাৰ ভিতৰত আজি বিধায়ক অখিল গগৈ আৰু মুখ্যমন্ত্ৰী হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাৰ মাজত ৰাস্তা নিৰ্মাণকলৈ কথাৰ কটা-কটি হয়।

    বিধানসভাৰ ভিতৰত আজি বিধায়ক অখিল গগৈ আৰু মুখ্যমন্ত্ৰী হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাৰ মাজত ৰাস্তা নিৰ্মাণকলৈ কথাৰ কটা-কটি হয়।

    • Share this:
    আজি সদনৰ মজিয়াত মুখ্যমন্ত্ৰী হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মা আৰু বিধায়ক অখিল গগৈৰ মাজত তীব্ৰ তৰ্কা-তৰ্কি হয়। সদনত অখিল গগৈয়ে মুখ্যমন্ত্ৰী হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাক উদ্দেশ্যি কয় যে,- 'আপুনিতো ক'বই নোৱাৰে। আপোনাৰ বহু গণ্ডগোল আছে।' লগে লগে বিধায়ক অখিল গগৈক উভতি ধৰে বিজেপিৰ সদস্যসকলে।

    কোনে কাক উদ্দেশ্যি কি ক'লে-

    • অখিল গগৈ: বিকল্প ৰাস্তা লাগে।

    • মুখ্যমন্ত্ৰী: আপুনি মোৰ আসনত বহিলে ক'ব পাৰিব।

    • অখিল গগৈ: আপুনিতো ক'বই নোৱাৰে ৷ আপোনাৰ বহু গণ্ডগোল আছে।

    • মুখ্যমন্ত্ৰী: GMCHৰ চিকিৎসক নাৰ্চৰ সন্মুখত কথা পাতিম।

    • মুখ্যমন্ত্ৰী: বিধানসভাৰ বাহিৰত সন্মানীয় কোনো বিধায়কে টকা লোৱা বুলি কৈছে যেতিয়া তদন্ত হ'ব লাগে।

    • অখিল: তদন্ত হ'ব লাগে

    • মুখ্যমন্ত্ৰী: অহংকাৰ হ'লেই বিপদ ৷ আমি অহংকাৰৰ পৰা ৰক্ষা পৰিব লাগে। যোৱা পাঁচ বছৰত প্ৰতিটো সমষ্টিতে ৰাস্তাৰ কাম হৈছে।

    •  মুখ্যমন্ত্ৰী: আপুনিয়ে একমাত্ৰ ভাল মানুহ ৷ একমাত্ৰ মহাত্মা গান্ধী ৷ আপুনি পশ্চিমবংগৰহে ভাল দেখে ৷ ঢলা-শদিয়াৰ দলং কোনোবাই কোৱাৰ দৰে ২% কমিছন লোৱা সকলেই কিন্তু কৰিছিল ৷

    • অখিল: কমিছন লৈয়ে আছে এতিয়াও।

    Published by:Himangshu Bhuyan
    First published: