অসম জাতীয় পৰিষদৰ প্ৰথমখন জিলা আহ্বায়ক সমিতি গঠন চৰাইদেউত

News18 Assam | News18-Assam
Updated:September 25, 2020, 4:17 PM IST
অসম জাতীয় পৰিষদৰ প্ৰথমখন জিলা আহ্বায়ক সমিতি গঠন চৰাইদেউত
অসমীয়া জাতিৰ মৌলিক সমস্যাসমূহ সমাধানৰ বাবে বিভিন্নজনে অসম জাতীয় পৰিষদৰ লগত জড়িত হ'বলৈ যোগাযোগ অব্যাহত ৰাখিছে বুলি মন্তব্য।

অসমীয়া জাতিৰ মৌলিক সমস্যাসমূহ সমাধানৰ বাবে বিভিন্নজনে অসম জাতীয় পৰিষদৰ লগত জড়িত হ'বলৈ যোগাযোগ অব্যাহত ৰাখিছে বুলি মন্তব্য।

  • News18 Assam
  • Last Updated: September 25, 2020, 4:17 PM IST
  • Share this:
অসম জাতীয় পৰিষদৰ প্ৰথমখন জিলা আহ্বায়ক সমিতি গঠন। অসমৰ প্ৰথমখন আহ্বায়ক সমিতি গঠন চৰাইদেউত। চৰাইদেউ জিলাৰ জাতীয়তাবাদী শিবিৰৰ অগ্ৰণী ব্যক্তি অৱণী বৰুৱা আৰু সুশীল কুজুৰক মুখ্য আহ্বায়ক হিচাপে লৈ ৫৩ জনীয়া আহ্বায়ক সমিতি গঠন কৰা হয়। সংবাদমেলযোগে এই কথা সদৰী কৰিলে AJPৰ আহ্বায়ক ৰাজু ফুকনে।

অসমীয়া জাতিৰ মৌলিক সমস্যাসমূহ সমাধানৰ বাবে বিভিন্নজনে অসম জাতীয় পৰিষদৰ লগত জড়িত হ'বলৈ যোগাযোগ অব্যাহত ৰাখিছে বুলি মন্তব্য। সোণাৰিৰ গ্ৰীণভিউ হোটেলত অনুষ্ঠিত সংবাদ মেলখনত প্ৰাক্তন আছু নেতা তথা আহ্বায়ক ৰাজু ফুকনৰ লগতে প্ৰাক্তন যুৱ ছাত্ৰ পৰিষদৰ নেতা বিশ্বজিৎ টিপমীয়া, প্ৰাক্তন অগপ নেতা তথা ২০০০ চনৰ সোণাৰি সমষ্টিৰ পাৰ্থী সুশীল কুজুৰ, সমাজসেৱক উমেশ গগৈ উপস্থিত থাকে।
Published by: Sanjay Kumar Das
First published: September 25, 2020, 4:17 PM IST
আৰু চাওক
পৰৱৰ্তী বাতৰি

শেহতীয়া বাতৰি

corona virus btn
corona virus btn
Loading