உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • assam
    • »
    • BJPৰ ৰাজ্যিক সভাপতিৰ গৃহ সমষ্টিত AASUৰ উত্তাল প্ৰতিবাদ, অৰ্ধ শতাধিক আছু কৰ্মীক আটক কৰিলে আৰক্ষীয়ে...

    BJPৰ ৰাজ্যিক সভাপতিৰ গৃহ সমষ্টিত AASUৰ উত্তাল প্ৰতিবাদ, অৰ্ধ শতাধিক আছু কৰ্মীক আটক কৰিলে আৰক্ষীয়ে...

    BJPৰ ৰাজ্যিক সভাপতিৰ গৃহ সমষ্টিত AASUৰ উত্তাল প্ৰতিবাদ । ৰঙিয়াৰ ৰাজপথত দুচকীয়া-চাৰিচকীয়া বাহন ঠেলি তীব্ৰ প্ৰতিবাদ সাব্যস্ত কৰিলে অৰ্ধ শতাধিক আছু কৰ্মীয়ে ।

    BJPৰ ৰাজ্যিক সভাপতিৰ গৃহ সমষ্টিত AASUৰ উত্তাল প্ৰতিবাদ । ৰঙিয়াৰ ৰাজপথত দুচকীয়া-চাৰিচকীয়া বাহন ঠেলি তীব্ৰ প্ৰতিবাদ সাব্যস্ত কৰিলে অৰ্ধ শতাধিক আছু কৰ্মীয়ে ।

    BJPৰ ৰাজ্যিক সভাপতিৰ গৃহ সমষ্টিত AASUৰ উত্তাল প্ৰতিবাদ । ৰঙিয়াৰ ৰাজপথত দুচকীয়া-চাৰিচকীয়া বাহন ঠেলি তীব্ৰ প্ৰতিবাদ সাব্যস্ত কৰিলে অৰ্ধ শতাধিক আছু কৰ্মীয়ে ।

    • Share this:
      BJPৰ ৰাজ্যিক সভাপতিৰ গৃহ সমষ্টিত AASUৰ উত্তাল প্ৰতিবাদ । ৰঙিয়াৰ ৰাজপথত দুচকীয়া-চাৰিচকীয়া বাহন ঠেলি তীব্ৰ প্ৰতিবাদ সাব্যস্ত কৰিলে অৰ্ধ শতাধিক আছু কৰ্মীয়ে ।

      প্ৰতিবাদৰ মাজতে আৰক্ষীয়ে বাধা দিলে আছু কৰ্মীক । এই লৈ আছু-আৰক্ষীৰ মাজত তীব্র বাক-বিতণ্ডা । অৰ্ধ শতাধিক আছু কৰ্মীক আটক নিলে ৰঙিয়া থানালৈ । বৃহস্পতিবাৰে ৰঙিয়াত অত্যাৱশ্যকীয় সামগ্ৰীৰ মূল্যবৃদ্ধিৰ বিৰুদ্ধে আছুৰ অভিনৱ প্ৰতিবাদ । ৰঙিয়াৰ কৃষক শ্বহীদ ভৱনৰ সন্মুখৰ পৰা ৰাজপথত দুচকীয়া-চাৰিচকীয়া বাহন ঠেলি তীব্ৰ প্ৰতিবাদ আছুৰ। 'পেট্ৰ'ল-ডিজেলৰ মূল্যবৃদ্ধি ৰোধ কৰক, অচ্ছে দিন অহা নাই, বিজেপি চৰকাৰ হায় হায়, আছু জিন্দাবাদ' আদি ধ্বনিৰে প্ৰতিবাদী সমদলটো ৰঙিয়া থানা ৰোডেৰে গৈ থাকোতে আৰক্ষীয়ে বাধা দিয়ে আছু কৰ্মীসকলক । এই লৈ আছু-আৰক্ষীৰ মাজত তীব্র বাক-বিতণ্ডাৰ সৃষ্টি হয় । আৰক্ষীয়ে পিছত অৰ্ধ শতাধিক আছু কৰ্মীক আটক কৰি থানালৈ লৈ আহে । ৰঙিয়া আৰক্ষীৰ এনে কাৰ্যক ৰঙিয়া আঞ্চলিক ছাত্র সন্হাই তীব্ৰ গৰিহণা দি বিজেপি চৰকাৰক তীব্ৰ সমালোচনা কৰে । উল্লেখ্য যে আজিৰ কাৰ্যসূচীত অংশগ্ৰহণ কৰা কামৰূপ জিলা ছাত্র সন্থাৰ কেইবাজনো নেতাকো আৰক্ষীয়ে আটক কৰে ।
      Published by:Kokil Sarma
      First published: